Vyzýváme architekty a architektonická studia, kteří v poslední době (ideálně v období 2014/2015) dokončili realizaci jakéhokoliv typu stavby s použitím dřeva: Přihlaste své realizace k účasti na přehlídce Salon dřevostaveb 2016! Salon dřevostaveb 2016 je již 11. ročníkem největší nesoutěžní přehlídky české a slovenské dřevěné architektury. Pro architekty je Salon ideální příležitostí pro zviditelnění svého ateliéru i práce a zároveň možností ke srovnání s „výsledky“ ostatních kolegů.

 Díky účasti v tomto projektu získáte:

  • možnost prezentaci své stavby na výstavě (zahájení výstavy proběhne v 4. – 7. února 2016 na veletrhu Dřevostavby 2016, v průběhu roku pak putuje po dalších městech ČR i SK)
  • možnost představit svou stavbu návštěvníkům veletrhu formou přednášky v rámci Mozaiky dřevostaveb
  • uvedení stavby v oblíbené publikaci Ročenka dřevostaveb
  • účast na dalších doprovodných akcích Salonu

V Salonu vždy vítáme všechny stavební druhy (od staveb inženýrských přes průmyslové objekty až po rodinné domy či rekreační stavby). Kritériem pro nominaci do výstavy je realizace, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Pro účast na Salonu dřevostaveb 2016 zašlete, prosím,  4 fotografie (v náhledové kvalitě) a půdorys jedné či více Vašich staveb na e-mail salondrevostaveb@prodesi.cz.

Uzávěrka přihlášek pro účast na Salonu dřevostaveb 2016 je 20. 10. 2015.

 Salon dřevostaveb je určen všem zájemcům o dřevostavby z řad odborné i laické veřejnosti. Premiéra 11. ročníku Salonu dřevostaveb proběhne ve dnech 4. – 7. února 2016 již tradičně v rámci veletrhu Dřevostavby 2016 na výstavišti v pražských Holešovicích.