DŘEVOSTAVBY jsou největším veletrhrhem v ČR specializovaným na dřevostavby. Nechte se inspirovat, načerpejte nové znalosti a získejte cenné kontakty. Letošní již 11. veletrh DŘEVOSTAVBY proběhne 4. – 7. února 2016 na Výstavišti Praha – Holešovice, bude zase plný novinek a báječných nápadů.

Malá ochutnávka z toho co uvidíte:

Mozaika dřevostaveb

Jedenáct architektů představí v rámci bloku krátkých přednášek Mozaika dřevostaveb 11 realizací publikovaných v čerstvé Ročence dřevostaveb. Průmyslový palác Výstaviště Holešovice, sobota 6. 2. 2016, 16:00 – 18:00.

ada4ed04-ccd4-4c01-a945-86920cba063c

RAND 2.0 v MA

Výrobce oken JANOŠÍK OKNA-DVEŘE představí svou poslední kolekci bezrámových a designových oken RAND 2.0 v objektu MA navrženým architektem Zdeňkem Fránkem.

doprovodný program

Každý výstavní den proběhne doprovodný program týkající se nejdůležitějších témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, které jsou zapotřebí k realizaci dřevostavby. Doprovodného programu se zhostí nejvýznamnější autority oboru:

  • stezka v oblacích – unikátní projekt na Dolní Moravě – arch. Zdeněk Fránek
  • dřevo jako stavební materiál Univerzitní centrum energeticky efektivních budov – doc. Ing. Petr Kuklík, CSc.
  • trendy ve výstavbě pasivních dřevostaveb a příklady z praxe
  • dřevostavba roku 2015 – slavnostní vyhlášení
  • bydlení v nové nízkoenergetické dřevostavbě – Zákazník, který bydlí v nové dřevostavbě
  • na kompletní program se podívejte zde

výstava Umění dřeva

Nenechte ujít také umělecky, řemeslně, designově a především netradičně pojatou výstavu tradičního přírodního materiálu – Umění dřeva. Mezi zajímavosti patří umělecká díla českých umělců, obrazy, sochy, loukoťová i jízdní kola, historické drezíny a řemeslné výrobky. Zastoupeny budou i hudební nástroje, nábytek a historické stolní hry.

Raritou mezi exponáty bude celosvětová premiéra slavnostního odhalení nově nalezeného předmětu, který vyrobil nejslavnější český génius Jára Cimrman. Těšit se zde můžete i na degustaci rumů z dřevěného sudu, hudební vystoupení, přednášky a komentované prohlídky, nebo také herní koutek.

nespočet výrobců dřevostaveb

DOMESI, Vesper Frames, Dřevostavby Biskup a další …

VOLNÉ VSTUPENKY

Máte zájem o volné vstupenky na DŘEVOSTAVBY 2015? Postněte nám na zeď facebooku TIP na LOVEWOOD produkt nebo stavbu a 2 vstupenky jsou vaše …

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone